Odstúpenie od zmluvy

Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.

Od zmluvy nie je možné odstúpiť , ak jej predmetom je

a) poskytnutie služby realizovanej s výslovným súhlasom spotrebiteľa, pričom vyjadrením tohto súhlasu stráca spotrebiteľ právo na odstúpenie od zmluvy , 

b) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,

Kupujúci odstúpi od zmluvy odoslaním emailovej správy alebo odoslaním formulára, ktorý je možné v Microsoft Office stiahnuť si tu  a v Open Office tu . Následne je spotrebiteľ  povinný  zaslať tovar späť alebo ho odovzdať  osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru.

Dodacie podmienky

 

Výrobky vyrábané na objednávku                                                                           

Väčšina ponúkaných výrobkov je vyrábaná a dodávaná, resp. zmontovaná na základe objednávky zákazníka. Pred zahájením výroby je so zákazníkom uzatvorená zmluva, v ktorej sú uvedené práva a povinnosti dodávateľa i odberateľa.  V zmluve je uvedený predmet kúpy, kúpna cena, čas plnenia zmluvy, zodpovednosť za vady tovaru, záruka, obaly a balenie, prevzatie predmetu kúpy, ostatné podmienky dodávky a odstúpenie od zmluvy. Na všetky dodávané výrobky je poskytovaná záruka 24 mesiacov.  Chceme byť voči zákaznikom maximálne korektní, preto do zmluvy zámerne zaraďujeme bod, ktorý by pre nás v prípade nekorektného správania sa k zákazníkom znamenal vysokú penalizáciu. Pri tovare, ktorý bol vyrobený, resp. zmontovaný na objednávku zákazníka nie je možné od zmluvy odstúpiť.

Hotové  vyrobky

Pri predaji hotových výrobkov postupujeme v súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji, zákonom o ochrarne osobných údajov, občianskym zákonníkom. Výrobok zakúpený v našom internetovom obchode môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní  od prevzatia tovaru. Odstúpiť od zmluvy   je nutné písomne. Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č.108/2000 Z.z.). Neskoršie odstúpenie od zmluvy  nie je možné.

Pokiaľ zákazník bezdôvodne odmietne prevziať a zaplatiť za tovar dodaný na dobierku, je povinný dodávateľovi uhradiť náklady, ktoré dodávateľovi vznikli pri pokuse o doručenie tovaru.

Kontakt

 

Aramis VP, s.r.o.

IČO: 36244945
DIČ: 2020171593
Rakovice
Od roku 2014 nie sme plátcami DPH


Telefón:  0909 216 937

E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

http://www.garaze.etrh.net